Catering dietetyczny czyli dieta i catering - Catering dla firm - Warszawa
Catering dietetyczny Warszawa, czyli zestawy dietetycznych posiłków z dostawą oraz opieka dietetyka na terenie Warszawy.
Catering dietetyczny Warszawa - dowóz gotowych diet
jestesmy na facebooku
Strona główna
Mapa strony
Wybierz miasto
Warszawa
Wrocław
Catering dietetyczny
Catering osobisty
Czym jest?
Godziny dostaw
» Cennik «
Przykładowe Menu
» Zamówienie «
Diety specjalne
GENODIETA
Diety lecznicze
Mama i dziecko
Diety sportowe
Dla firm
Catering okolicznościowy
Przyjęcia okolicznościowe
Sylwetka
Konsultacje dietetyczne
Artykuły
Projektanci mody
Kontakt
dieta na zamowieie
Catering dla firm - Warszawa

Skorzystaj z naszego cateringu jako zdrowej alternatywy dla pracowników swojego przedsiębiorstwa.
Rabat na catering wzrasta z ilością pracowników, dla których zostanie zamówiona usługa.

Wystawiamy faktury VAT.

Zapraszamy do współpracy firmy, biura i urzędy. Przy zamówieniu większej ilości posiłków w jedno miejsce dostawy, proponujemy atrakcyjne rabaty i zniżki.

Lunch z dostawą

W ramach ciągłego poszerzania naszej oferty, chcemy zaproponować Państwu obiady z dostawą do firmy. Dania dostarczane są zimne, przeznaczone do odgrzania, w jednorazowych opakowaniach. Zamówienia przyjmujemy mailowo, do godziny 14.00 dnia poprzedniego. Spis proponowanych potraw przesyłamy z tygodniowym wyprzedzeniem, aby każdy mógł dopasować coś najbardziej odpowiedniego dla siebie.

Każdego dnia macie Państwo wybór spośród dań mięsnych oraz wegetariańskich.

Koszt lunchu ustalany jest indywidualnie zależnie od ilości*. Do każdego zamówionego posiłku proponujemy również dietetyczny deser w cenie*. Desery są naszym wyrobem firmowym, przygotowywanym na bazie sprawdzonych receptur. Ich bazę stanowi mąka razowa, orkiszowa lub też odtłuszczone produkty mleczne Nie zawierają one cukru, są więc idealne dla osób dbających o linie i diabetyków (cukrzyków). Poza walorami zdrowotnymi i niewielką ilością kalorii, desery mają świetny smak, można się więc nimi cieszyć bez wyrzutów sumienia.

Codziennie danie główne serwujemy z innym dodatkiem skrobiowym np. ziemniaki, kartofelki opiekane, puree ziemniaczane, ryż, różne rodzaje kaszy i makaronów. Dla dań dietetycznych proponujemy kompozycje m.in. z brązowym ryżem, kaszą orkiszową, makaronami razowymi. Jako dodatek warzywny proponujemy różnorodne surówki, jarzyny z wody i bukiety świeżych warzyw z oliwa.


* - informacje odnośnie ceny po wysłaniu zapytania, z uwzględnieniem ilości lunchów, na adres poczty elektronicznej: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, wcz obsug JavaScript w przegldarce, by go zobaczy

 
© Copyright 2005 - 2018 - SZTUKA JEDZENIA - Catering dietetyczny - Wszystkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu ZABRONIONE