Catering dietetyczny czyli dieta i catering - Mama i dziecko
Catering dietetyczny Warszawa, czyli zestawy dietetycznych posiłków z dostawą oraz opieka dietetyka na terenie Warszawy.
Catering dietetyczny Warszawa - dowóz gotowych diet
jestesmy na facebooku
Strona główna
Mapa strony
Wybierz miasto
Warszawa
Wrocław
Catering dietetyczny
Catering osobisty
Czym jest?
Godziny dostaw
» Cennik «
Przykładowe Menu
» Zamówienie «
Diety specjalne
GENODIETA
Diety lecznicze
Mama i dziecko
Diety sportowe
Dla firm
Catering okolicznościowy
Przyjęcia okolicznościowe
Sylwetka
Konsultacje dietetyczne
Artykuły
Projektanci mody
Kontakt
dieta na zamowieie
Mama i dziecko

JEŚĆ DLA DWOJGA, NIE ZA DWOJE

Aby pomóc w utrzymaniu zdrowia podczas ciąży, zapobiec nadmiernemu przyrostowi kilogramów i mieć pewność, że dostarczamy organizmowi wszystkie składniki do prawidłowego rozwoju dziecka, wprowadziliśmy program "Jeść dla dwojga, nie za dwoje" - dietę z dostawą przygotowaną specjalnie dla kobiet w ciąży. Posiłki są odżywczo i energetycznie dostosowane do odpowiedniego tygodnia ciąży a przy tym pozostają bardzo apetyczne. Wychodzimy na przeciw “kulinarnym zachciankom”, ale przede wszystkim zaleceniom lekarza w razie potrzeb wzbogacając dietę w żelazo czy dostosowując składniki dań w przypadku wystąpienia cukrzycy.


DIETA DLA KOBIET KARMIĄCYCH

Kiedy już na świecie pojawi się Twój Skarb z naszą pomocą uzyskasz upragnioną figurę. Nawet jeżeli przed ciążą Twoja waga nie była idealna, teraz możesz to zmienić. Jeżeli karmisz piersią z diety eliminujemy produkty przeciwwskazane w tym okresie. Dieta może być również dostosowana pod kątem eliminacji produktów, na które ma alergie Twoje dziecko. Nie musisz już martwić doborem odpowiednich produktów oraz zyskujesz czas, którego po narodzinach dziecka zazwyczaj jest trochę mniej.

 
© Copyright 2005 - 2018 - SZTUKA JEDZENIA - Catering dietetyczny - Wszystkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu ZABRONIONE