Catering dietetyczny czyli dieta i catering - GENODIET - dieta zgodna z kodem genetycznym
Catering dietetyczny Warszawa, czyli zestawy dietetycznych posiłków z dostawą oraz opieka dietetyka na terenie Warszawy.
Catering dietetyczny Warszawa - dowóz gotowych diet
jestesmy na facebooku
Strona główna
Mapa strony
Wybierz miasto
Warszawa
Wrocław
Catering dietetyczny
Catering osobisty
Czym jest?
Godziny dostaw
» Cennik «
Przykładowe Menu
» Zamówienie «
Diety specjalne
GENODIETA
Diety lecznicze
Mama i dziecko
Diety sportowe
Dla firm
Catering okolicznościowy
Przyjęcia okolicznościowe
Sylwetka
Konsultacje dietetyczne
Artykuły
Projektanci mody
Kontakt
dieta na zamowieie
GENODIET - dieta zgodna z kodem genetycznym

Genotest to narzędzie pozwalające stworzyć spersonalizowany plan żywieniowy na podstawie różnorodnych informacji zapisanych w naszym kodzie genetycznym, a także dzięki analizie wzajemnego wpływu genów na siebie. Kod ten oraz relacje genów są unikalne dla każdego człowieka.
Dostosowana do indywidualnych potrzeb organizmu "dieta dna" jest ważnym ogniwem procesu żywienia. Na jej podstawie można dodatkowo stworzyć program aktywności fizycznej, adekwatny do konkretnych potrzeb każdego z nas.

Przygotowujemy posiłki w oparciu o wyniki genotestów. Z nami możesz też wykonać genotest dla siebie. Na terenie Warszawy wykonujemy testy z dojazdem do klienta.

Test Genodiet składa się z 3 uzupełniających się modułów, stanowiących 3 kroki do poznania indywidualnych zasad zdrowia.

Genodieta i catering dietetyczny Warszawa

GENODIET SLIM identyfikując różne warianty kodu DNA, które wpływają na naszą zdolność przetwarzania tłuszczów i cukrów, pozwala na wykrycie produktów spożywczych sprzyjających osiągnięciu optymalnej wagi. To umożliwia ułożenie planu żywieniowego dopasowanego do indywidualnych wyników, który pomoże utrzymać odpowiednią dla naszego organizmu masę ciała. Specyficzne typy genomu zidentyfikowane przez GENODIET SLIM, pozwalają na wyróżnienie 6 obszarów, określanych jako „profile dietetyczne”. Diety skomponowane w oparciu o tę wiedzę są niezastąpione nie tylko, jako skuteczne diety na odchudzanie, ale również gdy chcemy przybrać na wadze, by osiągnąć i utrzymać odpowiednią masę ciała:

  Genotest Warszawa
 1. Metabolizm lipidów jest wyższy niż metabolizm węglowodanów, jednak obecność pewnych genów, oznacza, że trzeba mieć na uwadze dobre tłuszcze.
 2. Metabolizm węglowodanów jest gorszy niż metabolizm lipidów, dlatego warto zmniejszyć ich spożycie na rzecz tłuszczów, gdyż te są lepiej przyswajalne przez organizm.
 3. Utracie wagi sprzyja tutaj zmniejszone spożycie węglowodanów. Warto za to sięgnąć po tłuszcze jednonasycone (MUFA).
 4. Osoby z tym genotypem powinny unikać w pożywieniu tłuszczów nasyconych, gdyż te nie tylko sprzyjają tyciu, ale też powodują wzrost poziomu cholesterolu.
 5. Jednostki o tym profilu dietetycznym lepiej radzą sobie z węglowodanami niż z tłuszczami, dlatego powinny unikać produktów bogatych w tłuszcze.
 6. Te osoby są mniej wrażliwe na tłuszcze, ale bardziej wrażliwe na węglowodany, o czym należy pamiętać przy ustalaniu planu utraty wagi.

Na pełny pakiet GENODIET COMPLETO składają się trzy moduły:

 • SLIM identyfikuje różne warianty kodu genetycznego, które wpływają na indywidualną zdolność metabolizmu tłuszczu i węglowodanów. Jest największym sprzymierzeńcem w osiągnięciu i utrzymaniu odpowiedniej dla naszego organizmu masy ciała, ale również do zapobiegania chorobom: cukrzycy typu 2 czy miażdżycy.
 • HEALTH analizuje warianty genetyczne ważnych procesów metabolicznych organizmu i umożliwia optymalizację osobistego programu odżywiania. Dostarcza wiedzy niezbędnej do właściwego komponowania składników i prowadzenia stylu życia odpowiedniego do naszego genotypu. Korzystnie wpływa na podniesienie poziomu odporności organizmu a tym samym zapobiega chorobom lub pomaga w walce z nimi.
 • SENSOR identyfikuje warianty genów odpowiedzialnych za nadwrażliwość i nietolerancje pokarmową o podłożu genetycznym, która trwa całe życie. Ignorowanie przez dłuższy czas wrażliwości może stać się powodem wielu problemów zdrowotnych.
dieta DNA Warszawa


Test przeprowadzany jest za pomocą pobranej próbki wymazu z jamy ustnej. Mogą go wykonywać dzieci, młodzież, dorośli oraz osoby starsze.
Ceny testów GENO DIET:
Pakiet COMPLETO - 3500 zł
Pakiet SLIM - 1500 zł

Ceny zawierają dwa spotkania z dietetykiem, pierwsze na którym przeprowadzany jest wywiad żywieniowy oraz badanie (pobranie próbki DNA) oraz drugie z przedstawieniem wyników testu i omówienie indywidualnych zaleceń.
Dojazd do klienta na terenie Warszawy - gratis.
Przygotowujemy catering dietetyczny zgodnie z dietą indywidualnie dopasowaną do potrzeb, również na podstawie wyników genotestu.
Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, wykonać test GenoDiet lub posiadasz już wynik i jesteś zainteresowały dostawą dostosowanego cateringu skontaktuj się z nami: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, wcz obsug JavaScript w przegldarce, by go zobaczy

 
© Copyright 2005 - 2018 - SZTUKA JEDZENIA - Catering dietetyczny - Wszystkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu ZABRONIONE