Catering dietetyczny czyli dieta i catering - Dlaczego warto skorzystać z cateringu dietetycznego.
Catering dietetyczny Warszawa, czyli zestawy dietetycznych posiłków z dostawą oraz opieka dietetyka na terenie Warszawy.
Catering dietetyczny Warszawa - dowóz gotowych diet
jestesmy na facebooku
Strona główna
Mapa strony
Wybierz miasto
Warszawa
Wrocław
Catering dietetyczny
Catering osobisty
Czym jest?
Godziny dostaw
» Cennik «
Przykładowe Menu
» Zamówienie «
Diety specjalne
GENODIETA
Diety lecznicze
Mama i dziecko
Diety sportowe
Dla firm
Catering okolicznościowy
Przyjęcia okolicznościowe
Sylwetka
Konsultacje dietetyczne
Artykuły
Projektanci mody
Kontakt
dieta na zamowieie
Dlaczego warto skorzystać z cateringu dietetycznego.

Dlaczego warto skorzystać z cateringu dietetycznego.

 

            Szczupły wygląd wpływa bezpośrednio na nasze samopoczucie, które jak wiadomo ma bezpośredni związek z kontaktami międzyludzkimi. Uśmiech skraca dystans nie tylko w życiu prywatnym ale i zawodowym, dlatego warto zadbać o siebie i swoją dietę.

            Catering dietetyczny to program żywienia pod okiem dietetyka, który w wygodny i dostosowany do nas sposób zapewnia wygodę i widoczny efekt. Zestaw posiłków dietetycznych dostarczany jest „pod drzwi” czyli wprost do domu lub firmy.

Dieta z dostawą składa się z wybranej przez nas liczby dań (zalecana jest dieta 5 posiłków):

-dietetyczne śniadanie

- odchudzona przekąska

- dietetyczny obiad

- dietetyczny deser (drugiej przekąski)

- niskokaloryczna kolacja (ale sycąca)

Możliwa jest zmiana kaloryczności zestawu: 1000 kcal, 1200 kcal, lub więcej jeśli chcemy osiągnąć inny efekt niż odchudzanie, na przykład przybrać na masie, lub po prostu jeść zdrowo.

            Kucharze przygotują dla nas jedzenie zgodne z zaleceniami dietetyka, już nie będziesz musiał/a się zastanawiać jaki jest przepis na dietetycznego kurczaka czy dietetyczny deser, dostawca dostarczy gotowe diety do domu. Również lista zakupów spożywczych wyszczupleje znacznie, ponieważ dietetyczne posiłki na cały dzień będą czekały gotowe do odgrzania lub zjedzenia od razu, koniec więc z liczeniem kalorii i zastanawianiem się jak schudnąć. Przestrzeganie diety będzie również znacznie łatwiejsze, ponieważ podjadanie w takich warunkach będzie utrudnione – wszystko co jest potrzebne by jeść zdrowo już mamy :-)

            Jak długa powinna być dieta? Zależy to od tego jaki chcemy osiągnąć efekt, pamiętając przy tym że diety nie zawsze są tylko odchudzaniem. Średnia utrata wagi to 1kg tygodniowo, ale nie znaczy to że dieta 13 dniowa jest dla nas najlepsza, bo chcemy schudnąć około 2 kg. Warto zaznaczyć również że catering dietetyczny to nie tylko dieta odchudzająca, ale po prostu wygodna dieta z dostawą do domu. Jeżeli chcemy wygodnie i smacznie jeść, wystarczy napisać o tym w ankiecie żywieniowej lub zasygnalizować dietetykowi podczas rozmowy.

            Cena diety zależna jest od indywidualnych czynników. Istnieje możliwość dołączenia własnej rozpisanej diety z prośbą o przygotowanie posiłków według danych zaleceń. Wpływ ma też długość umowy jaką będziemy chcieli podpisać, dla zobaczenia jakie są to koszty zapraszam do zapoznania się z obowiązującym cennikiem. Dodatkowo atrakcyjne mogą okazać się aktualne promocje. Jeśli nie jesteśmy pewni czy dostawa cateringu jest dla nas, to zawsze można zobaczyć jak to działa przez zamówienie jednego dnia dostaw na próbę.

           

Serdecznie zapraszam do skorzystania z usług cateringu dietetycznego

 

Sztuka Jedzenia

 
© Copyright 2005 - 2018 - SZTUKA JEDZENIA - Catering dietetyczny - Wszystkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu ZABRONIONE