Catering dietetyczny czyli dieta i catering - Dieta na zamówienie
Catering dietetyczny Warszawa, czyli zestawy dietetycznych posiłków z dostawą oraz opieka dietetyka na terenie Warszawy.
Catering dietetyczny Warszawa - dowóz gotowych diet
jestesmy na facebooku
Strona główna
Mapa strony
Wybierz miasto
Warszawa
Wrocław
Catering dietetyczny
Catering osobisty
Czym jest?
Godziny dostaw
» Cennik «
Przykładowe Menu
» Zamówienie «
Diety specjalne
GENODIETA
Diety lecznicze
Mama i dziecko
Diety sportowe
Dla firm
Catering okolicznościowy
Przyjęcia okolicznościowe
Sylwetka
Konsultacje dietetyczne
Artykuły
Projektanci mody
Kontakt
dieta na zamowieie
Dieta na zamówienie
Uroda, dieta na zamówienie.

Catering dietetyczny to świetna propozycja dla osób, które nie mają czasu (lub ochoty) na samodzielne przygotowywanie zdrowych, dobrze zbilansowanych posiłków.

Artykuł: Paulina Pietrzak, Uroda luty 2014

Z usług firm oferujących catering dietetyczny korzysta coraz więcej osób. Posiłki zamawia się przez telefon lub internet. Dietetyk dopasowuje je do twoich potrzeb. Gotowy zestaw dań jest dostarczany pod zamówiony adres, Wystarczy je rozpakować i zjeść, ewentualnie wcześniej podgrzać. Nie musisz już robić zakupów, gotować. Co za wygoda! Owszem, to kosztuje - od ok. 50zł dziennie. Ale jeśli zsumować zakupy spożywcze, przekąski w ciągu dnia i jedzenie na mieście, koszt cateringu nie okazuje się dużo większy. I wystarczy jeśli będziesz stosować go przez kilka tygodni. W tym czasie nabierzesz zdrowych nawyków. Nauczysz się, jak układać swój jadłospis, przyzwyczaisz do prawidłowych wielkości porcji. Masz specjalne wymagania, np. nie jesz mięsa, pieczywa albo musisz stosować specjalną dietę ze względu na problemy zdrowotne? Żadna przeszkoda. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Sztuka Jedzenia została poproszona o przygotowanie cateringu dietetycznego zgodnego z dietą paleo. Poniżej jej opis oraz wrażenia osoby która przez 2 tygodnie korzystała z diety paleo przez nas przygotowanej.

DIETA PALEO

Jest wzorowana na jadłospisie naszych przodków z ery paleolitu, którzy nie mieli podobno problemów z nadwagą... Bogata w mięso, ryby, owoce i warzywa, ale bez skrobi. Nie można jeść zbóż, roślin strączkowych, ziemniaków, nabiału soli, słodyczy. Cel: dieta ma dostarczyć niezbędne ilości chudego białka zwierzęcego, tłuszczu, węglowodanów i błonnika, a w efekcie pozwolić nam schudnąć nawet 20 kg w ciągu pół roku.

Opinia Magdy: Na początku dietetyczka Magdalena Superson przeprowadziła ze mną długą rozmowę i stwierdziła, że trzeba zmodyfikować pierwotną wersję menu pod moim kątem. Prowadzę aktywny tryb życia i brak węglowodanów pochodzących ze zbóż mógłby spowolnić mój metabolizm. A w efekcie spowodować, że byłabym ciągle zmęczona. Dlatego raz dziennie, na śniadanie, jadłam pieczywo. Nie jestem fanką mięsa, ale muszę przyznać, że posiłki były smaczne i różnorodne, a przede wszystkim zawsze świeże. W ciągu dwóch tygodni schudłam 2 kilogramy, czyli dokładnie tyle, ile zalecała mi specjalistka.

Gdzie: www.cateringdietetyczny.pl Dieta paleo w cateringu dietetycznym.
    Przykładowy zestaw zgodny z dietą paleo:

  • Śniadanie: Pieczone połówki jabłka nadziewane sałatką owocową i orzechami
  • Przekąska: Sałatka z kurczakiem
  • Obiad: Filet z łososia z pomidorkami koktajlowymi na szpinaku
  • Przekąska: Mus owocowy
  • Kolacja: Krem z białych warzyw z wiórkami szynki parmeńskiej
 
© Copyright 2005 - 2018 - SZTUKA JEDZENIA - Catering dietetyczny - Wszystkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie bez zgody właściciela serwisu ZABRONIONE